ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
لیفتراک برقی

لیفتراک برقی

دوشنبه 15 آذر 1395
12:44
24: تعداد بازدید

لیفتراک برقی بیشتر از لیفتراک دیزلی با محیط زیست سازگار است و نه تنها بی صداتر از لیفتراک دیزلی است، بلکه هیچ مواد مضری را وارد هوا نمی کند. این جنبه ماجرا وقتی مهم می شود که لیفتراک در درجه اول و اصولا داخل یک محیط بسته استفاده شود و کارگران و راننده ها به طور مستقیم و تمام مدت در معرض صدای بلند و دود یک لیفتراک دیزلی باشند (که البته در چنین مواقعی نیز به تهویه مناسب هوا احتیاج داریم). علاوه بر این، لیفتراک برقی جمع و جورتر است، در مکان های کوچک و باریک آسان تر حرکت می کند و نیازی نیست راننده های این وسیله نقلیه از کلاچ استفاده کنند که خود مزیت مهمی است. ضمنا، نگهداری یک لیفتراک برقی ارزان تر از یک لیفتراک دیزلی است چرا که قطعات متحرک کمتری دارد و یک باتری قابل شارژ هم روی آن است. (در مقابل لیفتراک دیزلی که مخزن آن به طور مرتب باید شارژ شود) در واقع لیفتراک های برقی در یک ساعت کار هزینه کمتری نسبت به لیفتراک های دیگر دارند و طول عمر آنها نیز بیشتر است.

با وجود چنین مزیت هایی برای لیفتراک برقی، شاید باورش سخت باشد که این نوع لیفتراک ضعف هایی هم دارد، البته تعداد این عیب ها کم است و تقریبا همگی مربوط به باتری لیفتراک برقی است. با توجه به آن که این نوع لیفتراک نیاز به باتری و شارژ شدن دارد، (برعکس سوخت دیزلی)، سرمایه گذاری اولیه آن گران است، مگر آن که انبار، کارخانه یا هر محیط دیگری که لیفتراک در آن رفت و آمد می کند، امکان شارژ در هنگام نیاز را داشته باشد که در آن صورت هم راننده لیفتراک برقی باید منتظر بماند تا وقتی دستگاه به طور کامل شارژ شد، سپس از آن استفاده کند.

علاوه بر این، لیفتراک برقی بهترین گزینه برای استفاده در فضاهای باز نیست چرا که باتری، قطعات الکترونیکی و مدارها و جریان های برق نباید طولانی مدت در محیط های باز بماند.


ارسال نظر برای این مطلب

ارسال نظر براي اين مطلب توسط نويسنده سايت غير فعال شده است.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


لیفتراک خرید لیفتراک فروش لیفتراک قیمت لیفتراک انواع لیفتراک لیفتراک دیزل لیفتراک برقی لیفتراک دوگانه سوز لیفتراک چیست لیفتراک آرمان موتور کویر لیفتراک
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به لیفتراک است. | طراح قالب: آوازک