ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
لیفتراک

لیفتراک

سه شنبه 25 آبان 1395
14:06
22: تعداد بازدید

لیفتراک بسیار محکم و قدرتمند هستند و برای اهداف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. لیفتراک دارای ظرفیتی به منظور حمل چند تن بار از مکانی به مکان دیگر می باشد. لیفتراک معمولا در انبارها و دیگر واحد های تولیدی که گهگاه مستلزم حمل و جابجایی اشیا در فواصل کوتاه می باشد؛ مورد استفاده قرارمی گیرد. لیفتراک حمل آسان وراحت اشیارا تضمین می کند. درحقیقت ؛ لیفتراک به معنی به کارگیری نیروی انسانی عظیمی برای حمل بارهای سنگین در فواصل کوتاه می باشد. اکنون ؛ این امر نه تنها باعث به وجود آوردن هزینه های زیاد در دراز مدت می شود؛ بلکه ممکن است به آسیب های زیادی منجر شود . فراموش نکنید لیفتراک که حمل بار سنگین توسط نیروی انسانی به دوبرابر زمان نسبت به استفاده از لیفتراک نیازمند می باشد. لیفتراک به گونه ای طراحی شده است که کارایی زیاد و همراهی در دراز مدت را ارائه میکند. ممکن است فردی همین انتظار را از یک لیفتراک ماین دست دوم انتظار داشته باشد. تا آنجائیکه به اجاره لیفتراک ماین مربوط می شود ؛ این مناسب ترین دستگاه برای افرادی است که پول و فضای لازم برای یک لیفتراک نو یا دست دوم را دارا نمی باشد .روی هم رفته لیفتراک به دلیل سبک طراحی وشالوده آن؛ دارای عملکرد عالی می باشد. بنابراین؛ به طرز کار لیفتراک می پردازیم.


گهگاه؛ لیفتراک ها به دلیل بار سنگینی که حمل می کنند وجلو دید راننده را می گیرد؛ به عقب می روند. دید جلویی یک لیفتراک بمانند دید جلویی یک اتومبیل معمولی می باشد که دارای یک صندلی برای راننده به همراه اندازه گیری های ایمن وکنترل های دیگر می باشد . درجلو لیفتراک ؛ چنگک هایی به همراه یک چهارچوبکه از آنها محافظت می کند؛ می یابید. لیفتراک با مکانیسمی ساخته شده که چنگک هارا با سرعت زیاد به منظور محافظت از بار؛ بالا و پائین می برد . چنگکهای لیفتراک را همچنین میتوان بالا و پائین برد غلت داد. هر لیفتراک دارای دو چنگک در جلو دستگاه می باشد.


ارسال نظر برای این مطلب

ارسال نظر براي اين مطلب توسط نويسنده سايت غير فعال شده است.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


لیفتراک خرید لیفتراک فروش لیفتراک قیمت لیفتراک انواع لیفتراک لیفتراک دیزل لیفتراک برقی لیفتراک دوگانه سوز لیفتراک چیست لیفتراک آرمان موتور کویر لیفتراک
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به لیفتراک است. | طراح قالب: آوازک